Bare bare s Francuzima: Rukometni Zmajevi na poluvrijeme otišli sa golom zaostatka

Rukometna reprezentacija BiH u meču 3. kola grupne faze Evropskog prvenstva protiv Francuske na poluvrijeme je otišla s golom zaostatka (14:13).

Izuzetno dobro smo počeli susret, došli do tri gola prednosti (4:1), ali je Francuska vrlo brzo kaznila greške i kroz kontre izjednačila (5:5).

Raspoloženi Marko Panić ušao je u mini-seriju postigavši četiri gola, na kraju je nabrojao ukupno šest golova i samim tim je najefikasniji igrač naše reprezentacije. Slijedi ga Nikola Prce sa četiri gola.

Najefikasniji u protivničkoj reprezentaciji je Guigou sa pet pogodaka.

Boje naše države brane sljedeći reprezentativci: Benjamin Burić, Nebojša Grahovac, Alen Ovčina, Nikola Prce, Mirsad Terzić, Marin Vegar, Igor Mandić, Ivan Karačić, Mirko Herceg, Marko Panić, Dejan Malinović, Ibrahim Haseljić, Srđan Predragović, Vladimir Vranješ, Senjamin Burić i Muhamed Toromanović.