U Hercegovačkom derbiju bez pobjednika, sjajan meč na Pecari

Široki Brijeg i Zrinjski odigrali su dobru utakmicu na Pecari. Na kraju je završeno bez pobjednika, a bilo je 1:1.

Iz prve prave šanse gosti su došli do prednosti. Pogodio je povratnik u redove Mostaraca Miloš Filipović nakon odbijene lopte.

Prije gola veliku priliku je propustio Nemanja Bilbija, ali je srećom po Zrinjski Filipović lijepo završio akciju.

Radost Plemića nije trajala dugo, samo deset minuta kasnije Barišić lijepo centrira, a Dino Čorić još ljepše pogađa za veliku radost domaćih.

U 41. minuti Široki zamalo stiže do preokreta. Vukoja je bio u sjajnoj šansi, ali je promašio sa nekoliko metara.

Rezultatom 1:1 se otišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme je bilo nešto mirnije.

Široki je imao bolje šanse, zabili su i gol preko Franjića, ali je njegov pogodak opravdano poništen zbog ofsajda. Do kraja je ostalo 1:1.