Olimpik remizirao sa Čapljinom, Slavko Petrović: Moji igrači su u ovoj fazi preumorni

Ekipa Olimpika je danas odigrana pripremni meč protiv ekipe Čapljine, rezultat je bio 2:2, a kratak osvrt na meč dao je trener “Vukova”, Slavko Petrović.

Slavko Petrović, šef stručnog štaba FK Olimpik, nije bio zadovoljan pojedinim stvarima, ali je svjestan da su igrači trenutno umorni.

Trener Olimpika je pohvalio dominaciju u igri tokom svih 90 minuta, ali je na kraju duel završen rezultatom 2:2.

Drugo poluvrijeme je bilo malo ispod našeg nivoa, izgubili smo puno duela. Čitavu utakmicu smo bili dominantni, prvi gol primamo iz bespotrebnog prekida, gdje pravimo nepotreban faul. Imali smo dva puta vodstvo, nismo to uspjeli da iskoristimo”, rekao je Petrović i nastavio:

“Dosta propuštenih šansi, dva puta stativa, dva puta prečka, jednostavno nije htjelo da uđe u gol. U ovoj fazi gdje su igrači sigurno premoreni, protivnik je bio nešto svježiji, a moji momci su djelomično korektno odigrali”, zaključio je Petrović.