Özil debitovao u dresu Fenerbahcea

Ekipa Fenerbahcea zabilježila je danas pobjedu u gostima nad ekipom Hatayspora rezultatom 1:2, a u ovom meču je debitovao Mesut Özil.

Fenerbahce je u okviru 22. kola Super lige, zabilježio jako bitnu pobjedu i ostalo lider na tabeli. Posebno bitna utakmica je bila za Meusta Özila koji je odigrao prvu profesionalnu utakmicu poslije 322 dana.

Fenerbahce je poveo u 26. minuti golom Mame Thiama i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. Nastavak nije donio neka velika uzbuđenja, a u 77. minuti u igru ulazi Mesut Özil upravo umjesto Mame Thiama koji je postigao pogodak.

“Fener” je povećao svoju prednost u 88. minuti kada je vlastitu mrežu pogodio Jean Claude Billong, a konačnih 1:2 postavlja Aaron Boupendza u 9o. minuti.