Titula sve dalje, Manchester United opet razočarao svoje navijače

Manchester United remizirao je protiv WBA u meču 24. kola engleskog Premiershipa na Hawthorns stadionu rezultatom 1:1.

WBA je sjajno otvara meč i već u drugoj minuti nakon centaršuta Gallaghera dolaze u vodstvo pošto je Diagne pogodio za 1:0. United je krenuo po izjednačenje, a nakon nekoliko propuštenih šansi uspijevaju postići gol u 44. minuti kada je Bruno Fernandes pogodio na asistenciju Shawa. To je bio i rezultat drugog poluvremena.

U nastavku su obje ekipe spustile tempo, bilo je nekoliko dobrih prilika na obje strane, ali mreže su mirovale i na kraju je meč završen rezultatom 1:1.

Manchester United ovim bodom ostaje na drugoj poziciji sa 46 osvojenih bodova, koliko ima i Leicester, a sada je zaostatak za Cityjem sedam bodova, uz to Građani imaju utakmicu manje.

WBA se nalazi na poziciji broj 19 sa ukupno 13 osvojenih bodova.