Francuska – BiH: 1:1 – BiH se nije uspjela izboriti za pobjedu čak ni s igračem više

Iako je gotovo čitavo drugo poluvrijeme reprezentacija BiH igrala s igračem više, to nije bilo dovoljno za pobjedu protiv aktuelnog svjetskog prvaka.

Nakon prvog poluvremena u kojem je Džeko postigao gol za našu zemlju, a ubrzo zatim izjednačio Hadžikadunić autogolom, drugo poluvrijeme je počelo poprilično burno.

Već u 50. minuti francuski igrač Koundé je dobio žuti, a potom i crveni karton zbog žestokog prekršaja nad Kolašincem, koji je morao izaći iz igre.

Nakon toga, utakmica je nastavila biti napeta, od mnogobrojnih kornera do izmjena.

Iako su obje reprezentacije imale nekoliko dobrih šansi za golove, pogodaka nije bilo.

Drugo poluvrijeme je završilo istim rezultatom kao i prvo – 1:1.

Za našu zemlju to i nije toliko loš rezultat, budući da je i jedan bod protiv Francuza veliki korak prema potencijalnom drugom mjestu u grupi.