Maroko na korak do polufinala, En-Nesyri sjajnim skokom šokirao Portugal

Maroko se nalazi pred novom senzacijom, afrička selekcija vodi na poluvremenu četvrtfinalnog meča SP protiv Portugala.

Bilo je prilika na obje strane u prvih četrdesetak minuta meča, no potpuno je jasno da izabranici selektora Walida Regraguija nisu na travnjak istrčali kako bi se branili.

Do vodstva su marokanski reprezentativci došli u 42. minuti, sjajno je skočio En-Nesyri nakon centaršuta Attiyata sa strane, pogriješio je portugalski golman Costa s istrčavanjem, koje je napadač Seville kaznio pogotkom glavom – 1:0!

Ubrzo nakon gola Maroka, zaprijetio je Ferdnandes na drugoj strani, ali nije imao sreće. Vezista Manchester Uniteda pogodio je prečku pred sami kraj poluvremena.

Potom je Ounahi pobjegao u kontru i odlično odigrao na lijevu stranu za Attiyata, koji iz prve puca pored gola. Da je napravio još jedan korak, bio bi u puno boljoj situaciji…

Poluvrijeme je zaključeno minimalnim vodstvom Marokanaca.