Video/ Navijači Partizana ispratili aplauzima Musu i Hezonju

Košarkaši Partizana nanijeli su težak poraz Real Madridu 104:90 u 32. kolu Eurolige.

Štark Arena ponovo je položila ispit i navijači Partizana oduševili su košarkaški svijet.

Nakon završetka susreta navijači Partizana ispratili su Marija Hezonju i Džanana Musu aplauzima i ovacijama, a košakaši Real Madrida pohvalili su nevjerovatan košarkaški ambijent.

Tim Željka Obradovića predvođen podrškom 20 hiljada navijača igrao je sjajno od prvog sudijskog zvižduka i niti jednog trenutka nije doveo pobjedu u pitanje.

Beograđane je je do pobjede predvodio sjajni Matthias Lessort koji je ubacio 16 poena, a tome je dodao i 8 skokova.

16 poena ubacio je i Kevin Punter, Dante Exum je postigao 15, dok je Nunnally meč završio sa 14 koševa.

U redovima Kraljevskog tima istakao se Džanan Musa koji je ubacio 22 koša, pratili su ga Gaby Deck i Mario Hezonja sa po 17.

Video/ Kako je Džanan Musa sjajnim zakucavanjem utišao beogradsku arenu

Košarkaši Partizana u 32. kolu košarkaške Eurolige dočekali su španskog velikana – Real Madrid.

Ponovo se u startnoj petorci Kraljevskog tima našao i Džanan Musa koji je u prvom poluvremenu ubacio 8 poena.

Posebno se istaklo zakucavanje kojim je utišao beogradsku Stark Arenu.

Ipak, nije to smetalo Beograđanima koji su utakmicu završili u svoju korist 104 – 90.

Partizan je predvođen prepunom Stark Arenom, ali i raspoloženim Nunnallyjem i Exumom pravio velike probleme Kraljevskom timu tokom utakmice, a naročito u prvom poluvremenu.