Finale Europskog prvenstva u rukometu: Španci sa golom prednosti otišli na poluvrijeme

Završeno je prvo poluvrijeme Europskog prvenstva u rukometu, a Španci su nakon 30 minuta susreta u vodstvu tek jedan gol razlike u odnosu na Hrvatsku reprezentaciju.

Prema pisanju medija više od 10.000 Hrvata došlo je u Štokholm kako bi podržali svoju reprezentaciju, a među njima je i Kolinda Grabar Kitarović.

Hrvatska reprezentacija od početka susreta borbeno je krenula prema golu Španaca, a u više navrata imali su vodstvo.

U trećoj dionici prvog poluvremena vodstvo je poraslo i na tri gola razlike (7:10).

Španci su vrlo brzo uspjeli da se presaberu i stignu Hrvate, koji su poslije toga tek nakon 11 minuta uspjeli pogoditi mrežu.