Manchester United razbio Watford, Wolves bolji od Norwicha

Manchester United razbio je Watford sa 3:0 u okviru 27. kola Premier lige.

United je bio bolji rival, što pokazuje statistika. Prvi gol je viđen u 42. minuti, pogodio je novajlija u redovima “Crvenih đavola” Bruno Fernandes sa penala. U 58. minuti Anthony Martial povisuje na 2:0. Tačku na ovu utakmicu stavio je mladi Greenwood u 75. minuti na asistenciju Brune Fernandesa.

United se ovom pobjedom probio na petu poziciju Engleske Premier lige, dok se Watford nalazi na 19. mjestu sa samo 24 boda.

U drugom današnjem meču Wolvesi su savladali Norwich istim rezultatom 3:0. U 19. minuti pogodio je Diogo Jota na asistenciju Dohertya. Isti igrač 11. minuta kasnije povisuje na 2:0. Ovoga puta asistent je Saiss. Utakmicu je zaključio Raul Jiminez u 50. minuti kada je pogodio za konačnih 3:0.

U posljednoj utakmici danas sastaju se Arsenal i Everton od 17:30h.