Poluvrijeme/ Veliko vodstvo Sarajeva u velikom gradskom derbiju

Fudbaleri Sarajeva na poluvremenu vode protiv Željezničara u velikom derbiju minimalnim rezultatom 1:0.

Bordo fudbaleri većim dijelom prvog poluvremena kontrolisali su igru, a veliku šansu Krste Velkoski je imao u 32. minuti kada je njegov udarac od Blaževića završio na stativi.

Domaći su do prednosti stigli u 38. minuti.

Benjamin Tatar je ostao sam, šutirao je, a loptu je Erić odbranio samo do Amara Rahmanovića koji pogađa za veliko slavlje domaćih fudbalera.

Do kraja prvog dijela prijetili su još Handžić i Pejović, ali njihovi udarci nisu donijeli radost domaćima.

Aktivni Handžić je imao priliku i u posljednjoj minuti prvog dijela, ali je ovaj put Erić bio uspješniji.

Podsjećamo, i današnja utakmica igra se bez navijača, a uoči samog početnog zvižduka sudije Irfana Peljete, iza sjeverne tribine priređen je vatromet.

Učinili su to naravno najvatreniji navijači Sarajeva Horde zla, koje su na taj način dočekale veliki okršaj protiv gradskog rivala.