Poluvrijeme na Bilinom polju: Zmajevi pariraju Ukrajincima, mreže miruju

Završeno je prvo poluvrijeme utakmice između Bosne i Hercegovine i Ukrajine na Bilinom polju.

Zmajevi pariraju gostima, a nakon prvih 45 minuta mreže su ostale mirovati – pogodaka nema.

Prva ozbiljnija šansa viđena je u šestoj minuti. Malinovskyi je sjajno pokušao sa 25 metara, ali na našu sreću lopta je otišla malo pored gola.

Napadali su i Zmajevi, a u 12. minuti centaršut Sušića završio je u rukama golmana Ukrajine.

I Zinchenko je pokušao sa 25 metara u 13. minuti, no lopta je i ovaj put otišla malo pored gola.

Yaremchuk je zakasnio nakon jednog centaršuta u 20. minuti, a četiri minute poslije Vasilj je odbranio jedan pokušaj gostiju.

Odličnu loptu uputio je Prcić za Demirovića u 27. minuti, a napadač Freiburga je odmah šutirao i poslao loptu pored gola.

Bila je to dobra šansa za naš tim. Odmah na drugoj strani Yarmolenko je poslao loptu pored gola.

Obje reprezentacije su bile rastrčane i borbene, a u posljednjoj minuti prvog dijela naš tim je imao veliku šansu.

Prvo je golman Ukrajine odbranio Hadžikaduniću udarac glavom, a potom je odbijenu loptu Ahmedhodžić poslao pored gola i završen je prvi dio 0:0, prenosi Sport Centar.