Sramotne scene nisu zaobišle ni ovo kolo PL: Navijači Zrinjskog postavili sliku Slobodana Praljka

Nemanja Bilbija je sa dva nova pogotka bio junak Zrinjskog pod Bijelim Brijegom za 14 ovosezonsku pobjedu Mostaraca, a osmu uzastopnu u Premijer Ligi Bosne i Hercegovine.

No, tokom meča zabilježene su sramotne scene sa tribina.

Navijači Zrinjskog postavili sliku osuđenog ratnog zločinca, Slobodana Praljka, a o meč nije prekinut, javlja Sport1.

Podsjetimo, Zrinjski je igrao protiv Posušja. Bilbija je domaće doveo u vodstvo u 25. minuti.

Na 2-0 povećao je Dragan Juranović početkom drugog poluvremenu. Samo minutu kasnije, nadu Posušju golom daje Tino Blaž Lauš.

Međutim pitanje pobjednika riješio je Bilbija svojim 16. golom u sezoni deset minuta prije kraja meča.

U narednom kolu Zrinjski igra još jednu domaću utakmicu protiv Leotara, a Posušje će na Mokrom Docu igrati protiv Rudara.