Video/ Pogledajte kako je Lana Pudar osvojila i drugu medalju za BiH na Svjetskom prvenstvu

Briljantna bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar osvojila je novu medalju na Svjetskom juniorskom prvenstvu u Izraelu.

Sjajna Lana je, nakon što je bila najbolja u disciplini 200 metara delfin, danas osvojila srebro u utrci na 50 metara delfin.

Pudar je finalnu utrku završila s vremenom 26.26.

Prvoplasirana je bila Amerikanka Leah Shackley s vremenom 26.20 sekundi, dok je treća bila Japanka Mizuki Hirai s vremenom 26.53.

Podsjetimo, u finalnoj utrci su, osim naše plivačice, nastupile Izabela Bojd (Isabelle Boyd), Lilijan Slusna, Olivija Vunš (Wunsch), Mizuki Hirai, Lea Šekli (Leah Shackley), Selin Bispo (Celine) i Bejli Hartman (Bailey).

Pogledajte ispod utrku u kojoj je Lana osvojila srebro!

@sarajevskaseharamedia Pogledajte kako je Lana Pudar osvojila srebro u disciplini 50 m delfin na Svjetskom prvenstvu u Izraelu #bosna #bosnia #bosnia🇧🇦 #bosna🇧🇦 #lanapudar #lanapudar🇧🇦 #lanapudar🇧🇦⚜️ #lanapudar❤️ #lanapudarfyp #israel #izrael #worldcup #swimming ♬ original sound – Sarajevska sehara